Kariéra

EDM/WEDM Programátor

Pro naší nástrojárnu v Korozlukách u Mostu hledáme programátora/ku s praxí v obsluhování EDM zařízení. Vhodný kandidát si sám poradí se seřízením a nastavením stroje. Bude rozumět výkresové dokumentaci a 3D modelům i modelování.

Oceníme zkušenosti s obsluhou CNC, soustruhu, brusek a vrtaček. Samozřejmostí je manuální zručnost, samostatné a precizní uvažování, pečlivost, ochota spolupráce, zájem o učení se nových věcí a řidičák sk. B.

Vaše náplň práce

– obsluha EDM zařízení
– tvorba modelů a programů – HSM, CAD apod.
– určení vhodného nastavení a funkce zařízení
– upnout a vyrovnat části a nástroje pro EDM
– kontrola materiálu a hotového výrobku
– komunikace a spolupráce s ostatními pracovníky

Co nabízíme

– nástup možný ihned
– zázemí nadnárodní společnosti
– zaměstnání na hlavní pracovní poměr
– odpovídající mzdové ohodnocení

Váš životopis a případné dotazy směřujte na Martinu Dolejší – HR & Office Coordinator
+420 723 560 059 / martina.dolejsi@eisc.cz